Cyklovýlety

Cyklistická sezóna je tu. Slunečné jarní počasí v kombinaci s vyššími teplotami lákají do přírody. V současné době je kolo vítaným dopravním a především výletním prostředkem. Ať už jste rodina s dětmi, mladý pár, cyklonadšenec nebo rekreační jezdec, je fajn jednou za čas šlápnout do pedálů. Dny jsou teplé, stromy se zelenají a pohyb na čerstvém vzduchu je ozdravný pro tělo i ducha. Pojďme si tedy ukázat, kam se s námi můžete vypravit na cyklovýlety.

Trasy jsou vhodné pro kola do terénu. Od trekingových až po horská. Připravili jsme pro vás stezky okolo Brna do 30km.

Trasy jsme vybírali tak, abychom se co nejvíce vyhnuli jízdě po silnici, nebo jeli po méně frekventovaných silnicích. V okolí navržených tras jsou také občerstvovny a okýnka, která zajistí dostatečný pitný režim.

Nezapomeňte, samozřejmostí je jízda s cyklistickou přilbou. Tak hurá na kolo!

Cyklovýlety

Nebojte se a oslovte nás s požadavkem na individuální kurz. Připravíme výuku přímo Vám na míru a zaměříme se přesně na to, co potřebujete. Trénujeme jednotlivce i malé skupiny.
Pokud chcete své ježdění posunout dále nabízíme také jezdecké kurzy i vícedenní kempy, delší doba trvání znamená více času na naučení a získání správných jezdeckých návyků.

Spoj se s námi

Ať už budeš sledovat náš Facebook nebo budeš lajkovat fotky na Instagramu @killthetrail,
nech si posílat čerstvý info do e-mailu.