Individuální výuka

Individuální výuka je nejlepší, během krátké chvíle získá člověk nejvíce informací a výuka je velmi intenzivní. Výrazný je také posun v ježdění. Prostě dokonalý tah na branku.
Naše individuální kurzy máme obvykle s tříhodinovou časovou dotací. Kratší doba není zcela výhodná, protože nestačíme vše probrat, co je třeba. Totiž, než se dostaneme k samotné praxi je nezbytná i trocha teorie, ať klienti ví co a proč dělat ještě před vlastním praktickým učením.

Individuální výuka

Skill je základ

Anglické slovo skill přesně vyjadřuje obsah naší výuky. Dovednost či schopnost jak zní český překlad je naprosto klíčová pro ovládání kola. Dokonalé zvládnutí základní prvků vám umožní se zlepšit ve všech ohledech.

Individuální výuka

Vaše jízda bude jistější, rychlejší, přitom bezpečnější a především zábavnější.

Individální výuka je vhodná pro všechny výkonnostní jezdce, od úplných začátečníů až po zkušené střelce. Připravíme výuku přímo Vám na míru a zaměříme se přesně na to, co potřebujete. Trénujeme jednotlivce i malé skupiny. Učíme jak v Brně a okolí, tak za vámi můžeme i přijet. Jsme časově flexibilní.

Zcela individuální nebo 1+3 max

Ten, kdo však preferuje výuku jeden na jednoho, má možnost. Individuální kurzy jsou však také koncipovány jako 1+3 max. Co to znamená? Uživatel voucheru s sebou na výuku může vzít až tři další osoby. Tedy na výuce budou maximálně čtyři osoby. Proč? Protože sdílená radost je dvojnásobná radost a také platí, že ve skupince jde výuka mnohem rychleji.

Individuální výuka

Vhodný dárek? Jednoznačně!

Cena individuálního kurzu o délce 3 (nebo spíše tři a více) hodiny stojí 3500 Kč.

Tip na dárek? Jednoznačně dárkový poukaz na individuální výuku. Platnost voucheru je 1 rok od data vydání, takže obdarovaný bude mít dostatek času na zvolení vhodného termínu. Dárkové poukázky můžete zakoupit zde.

Specialitka?

Chcete něco speciálního? Není problém. Nebojte se a oslovte nás s požadavkem na individuální kurz. Připravíme výuku přímo Vám na míru a zaměříme se přesně na to, co potřebujete.

Spoj se s námi

Ať už budeš sledovat náš Facebook nebo budeš lajkovat fotky na Instagramu @killthetrail,
nech si posílat čerstvý info do e-mailu.