Shuttle vozík

Hledali jsme možnost jak jednoduše odvézt více kol naráz. Rychle, bezpečně, s jednoduchým nakládáním i vykládáním. A to byl problém, na trhu nic není. Tak jsme si ho udělali. Vychytaný vozík za auto, který odveze až 10 kol na dovolenou, na trip a nebo jen na kopec. Půjčujeme jej!

Až 10 kol

Jak náš vozík vznikl? Jednoduše, na trhu není žádný podobný, tak jsme si jej museli vymyslet a nechat vyrobit. Od prvního prototypů až po tuto finální odladěnou verzi. Naším požadavkem bylo naprosto precizní uchycení kol, tak aby se při cestování nehýbaly. Pokud se nehýbou nehrozí žádné oděrky či jiné poškození. Vozík uveze maximálně 10 kol a je kompatibilní pro všechny velikosti kol (od 26").

Naloženo za 5 minut

Rychlost nakládky a vykládky je také důležitá. S trochou cviku naložení či vyložení jednoho kola zabere cca půl minuty. Lze manipulovat až s pěti koly zároveň. Pro nasazení kola stačí jen jeden člověk. Takže za maximálně pět minut není co řešit, vozík je plně naložen.

Cestovní rychlost

Pokud jedete daleko, nechcete si šinout pomalou rychlostí. Náš vozík je homologován na rychlost 130 km/h. Spotřeba - celková hmotnost plně naloženého vozíku není vyšší než 500 kg (samotný vozík váží cca 320 kg, délka ložné plochy je 3 metry, šířka 180cm). Jízdní kola půdorys vozíku přesahují jen minimálně (menší velikosti téměř vůbec) - takže vliv na spotřebu i za osobním autem není nijak zásadní. Pro použití stačí stačí řidičský průkaz B pro osobní auto, vozík se připojuje na standardní tažné zařízení (kouli).

Půjčovné

Vozík půjčujeme jak na kratší, tak delší zápůjčky, od jednoho dne až po ... (doplňte sami).

Počet dnů Cena
1 den 800 Kč / den
2 dny 650 Kč / den
3 a více dnů 500 Kč / den

Chcete si vozík půjčit? Kontaktujte nás s požadavkem.

Shuttle vozík

Spoj se s námi

Ať už budeš sledovat náš Facebook nebo budeš lajkovat fotky na Instagramu @killthetrail,
nech si posílat čerstvý info do e-mailu.