Racers only - připravíme tě na Blinduro!

Termín: 10.10.2020 od 09:00 do 17:00
Lektor: Keli, Eda

Počet míst (obsazených / vypsaných): 4 / 12
Cena: 1390 Kč

Závodíš v enduru a chceš zrychlit? Trénuješ tvrdě a přijde ti, že nedokážeš na závodech prodat to, co je v tobě? Máme připraven kurz, kde ti sdělíme spoustu zkušeností, které jsme nasbírali během našich dlouhých závodních let. A známe závody nejen ze strany závodníka, ale i organizátorů.

Kurz je přesně týden před podzimní verzí závodu Blinduro. Náhoda? Nikoliv! Ježdění na oči milujeme a víme jak na něj. Jízda bez tréninku, bez předchozí znalosti tratě, má své kouzlo, ale také svá specifika. Vše probereme a vyzkoušíme.

Máme na to celý den! Co probereme? Techniku jízdy, stopy, taktiku závodění, ale nejen to. Bude toho mnohem víc. Výuka bude probíhat ve dvou blocích, dopolední bude hodně o správné technice jízdy a odpoledne navážeme aplikací v praxi, ježděním – zaměříme se na správný výběr stopy, získání a udržování flow.

Během celého dne zajistíme pitný režim i občerstvení, dvě svačiny a oběd v restauraci. Jediné, co budeš potřebovat je kolo, helmu, chuť učit se a dobrou náladu. A pokud si vezmeš chrániče, určitě neuděláš chybu. Bunda by se mohla hodit také, protože kurz proběhne za každého počasí.

Kurz proběhne v blízkém okolí města Brna. Podrobné informace o konkrétním místě výuky a časovém harmonogramu zašleme nejpozději týden před akcí.

Spoj se s námi

Ať už budeš sledovat náš Facebook nebo budeš lajkovat fotky na Instagramu @killthetrail,
nech si posílat čerstvý info do e-mailu.