Lednové bajkování v Itálii - nejen Sanremo tě volá!

Termín: 19.1.2024 od 21:00 - 24.1.2024 do 23:55
Lektor: Keli, Eda

Pojeď s námi do Itálie. Uprostřed zimy na konci ledna chystáme pětidenní výjezd do oblasti ligurského pobřeží. Tato oblast je vyhlášena pro svůj obrovský potenciál k bajkování. Ale není to jen a pouze Finale Ligure. Ukážeme ti i další místa, která Finale bez problému zastíní. Mottem našeho výjezdu je: „Discover and enjoy!“, tedy „Objevuj a užívej!“.

foto

Výjezd je myšlen jako jezdecký, takže během něj nebude probíhat žádná výuka. Můžeme si ukázat jeden, dva úseky či zatáčky, ale cílem je si pěkně zajezdit. Z tohoto důvodu není určen pro začátečníky, spíše pro pokročilé jezdce. Integrální přilba a kompletní chrániče jsou nezbytné. Povrch v Ligurii je hodně kamenitý a případný pád hodně bolí.
Optimální je celoodpružené enduro kolo s více jak 150 milimetry zdvihu.

Z Brna vypravíme 9místnou dodávku, za ní připojíme vozík a naše shuttle vozidlo je připraveno na cestu. Pojedeme přes Rakousko a Itálii až na místo našeho ubytování přímo v blízkosti moře. Vzdálenost od moře je maximálně 50 metrů, takže počítej s usínáním při šplouchání vln.

foto foto

V Itálii jsme již byli vícekrát a pokusíme se ti ukázat to nejlepší, co Ligurie nabízí. Každý den navštívíme jinou lokalitu a projedeme to nejhezčí. Možná to nebudou ty nejznámější traily, ale ručíme za to, že budou ty nejlepší, která daná oblast nabízí. Každý den, díky možnosti vyvážení autem, dáme více tratí. Do kopců „za vlastní“ najedeme opravdu minimum, nejedeme takovou dálku abychom ztráceli čas ve výjezdech!

Jezdecký program v hrubých rysech:
1. den lehké rozehřátí na trailech v San Bartolomeo
2. den celodenní ježdění v Sanremo
3. den celodenní ježdění v Dolceacqua / Sospel / Breil
4. den celodenní ježdění – shuttle nebo all mountain vyjížďka
5. den závěrečné ježdění – shuttle nebo all mountain vyjížďka

foto foto foto foto foto
Bylo nám jasné, že nikdo z nás nemá dovolené na rozdávání a tak jsme zvolili dopravu přes noc. Ušetříme tím jak náklady za ubytování, tak i dva dny dovolené. Na pět dnů ježdění ti budou stačit pouze tři dny dovolené! Ubytování máme zajištěno v luxusně zařízených mobilhomech pro 4 osoby, dvě ložnice plus sociální zařízení a samozřejmě kuchyně. Nechybí TV, Wifi a možnost bezpečného uschování kol. V blízkosti ubytování se nachází restaurace a nonstop otevřený supermarket.
foto foto foto

Cena obsahuje dopravu z Brna do Itálie a zpět včetně veškerých dálničních poplatků, ubytování + místní taxu, každodenní vývozy na kopec a služby průvodce. Cena neobsahuje osobní pojištění, které důrazně doporučujeme, a stravu.

Pořadatelem výjezdu je Kill the Trail, z.s., pro účast je nezbytné členství v našem spolku. Pro vstup do našeho spolku se stačí přihlásit na tento zájezd a budete automaticky zaregistrováni.

Všichni účastníci se účastní na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese žádnou zodpovědnost za škody na zdraví a majetku.

Přihlášení

Na tento kurz/akci se již v tuto chvíli nelze přihlásit!

Spoj se s námi

Ať už budeš sledovat náš Facebook nebo budeš lajkovat fotky na Instagramu @killthetrail,
nech si posílat čerstvý info do e-mailu.