Kemp jezdecké techniky - Areál Kareš

Termín: 22.5.2020 od 18:00 - 24.5.2020 do 17:00
Lektor: Eda, Keli

Počet míst (obsazených / vypsaných): 11 / 12
Cena: 4990 Kč

Na základě našich dlouholetých jezdeckých a závodních zkušeností jsme se po letech pořádání jednodenních kurzů jsme rozhodli pro vícedenní kempy. Během víkendu toho účastníci zvládnou mnohem více a především budou mít výrazně více času na zažití naučeného a získání správných pohybových stereotypů. Pro kempy jsme zvolili nově vzniklý bikepark Kareš v Koutech nad Desnou. Ten sice nevyniká velikostí, ale nabízí rozmanité tratě všech obtížností od velmi lehkých až po dráhy pro opravdové profíky.

Kemp bude zaměřen na techniku jízdy z kopce dolů a bude probíhat v prostorách a na tratích bikeparku. Určen pro bikery a bikerky od 12 let, od začátečníků až pro pokročilé. Zaměříme se na správnou techniku jízdy: správný postoj, průjezd zatáček – klopených / neklopených, průjezd terénních překážek, bunny hop a skákání, dropování.

Kemp je určen pro disciplíny trail, enduro popř. pro začátečníky sjezdaře.

Program

Program kurzu začíná již v pátek v podvečer. Po zabydlení se na ubytování a lehké večeři se rovnou vrhneme na teorii. Krátká přednáška ve které shrneme elementární záležitosti správné jezdecké techniky.

Sobotní program začíná kontrolou a správným nastavením kol, následuje rozřazení do výkonnostních skupin. Po společné rozcvičce se vrhneme na samotnou výuku. Po dopoledním cca tříhodinovém bloku následuje oběd a chvíle na oddych, poté navážeme odpoledním blokem v délce přibližně čtyř hodin. Sobotní program zakončí společná večeře a opět přednáška, tentokrát o odpružení a jeho optimálním nastavení.
Nedělní program pojede podle stejného schématu, celý kemp zakončíme v neděli v cca 17 hodin.

Ubytování

Ubytování Chata Pod Vlekem ve vzdálenosti 150m od Areálu Kareš. K dispozici jsou dva šestilůžkové apartmány a dva čtyřlůžkové apartmány).

Cena

Cena kempu 4990,– za osobu obsahuje:

Přihlášení níže. Pro potvrzení přihlášky je nezbytné zaplatit kurz online či složit zálohu ve výši 50% ceny na náš účet (o proti proforma faktuře). Storno poplatek do 14 dnů před začátkem kempu je 0 Kč (vracíme celou zálohu), při pozdějším zrušení je záloha nevratná.

Spoj se s námi

Ať už budeš sledovat náš Facebook nebo budeš lajkovat fotky na Instagramu @killthetrail,
nech si posílat čerstvý info do e-mailu.